Co nabízím Fotograf Brno

nechtě se vyfotitFotograf v Brně

Nebojte se mě kontaktovat a domluvit se na focení. Může to být u nás v ateliéru, někde venku, u vás doma, nebo třeba nafocení celé vaší svatby.
Se vším mám bohaté a dlouholeté zkušenosti.

profesionálně zařízenýfotoateliér

Ateliér máme v luxusních prostorách zámku Belcredi, Pohankova 8, Brno-Líšeň.

Před zámkem je dostatek parkovacích míst (zdarma). Rovněž dostupnost MHD je zcela bez problémů.

Vstup do ateliéru je na vnitřním nádvoří zámku. Projděte velkými dveřmi pod latinským nápisem (ty na fotce nahoře) a dejte se šikmo vlevo přes nádvoří podle cedule fotostudio FABION. Pak už jen projít dřevěnými dveřmi pod podloubím vlevo, vyjít po schodech do prvního patra a jste na místě. 

Ateliér je vybavený kvalitní technikou, nekonečným různobarevným pozadím a mnoha zákoutími s různým nábytkem a doplňky, kde také často fotografujeme.

K ateliéru patří i kuchyňka, 2x WC a sprcha.

Je možné využít i venkovní prostory na nádvoří a v okolí zámku. Někdy je také zpřístupněný velmi pěkný zámecký park. V komplexu zámku se rovněž nachází hotel a restaurace.

nabízené fotografickéslužby

Uvádím zde nejčastější druhy focení, které obvykle provádíme. Je ale možné se domluvit na zcela individuálním focení přesně dle Vašich představ.

Móda, glamour, portrét, akt Focení v ateliéru Móda, glamour, portrét, akt
Téměř vždy je přítomna profesionální vizážistka (líčení a úprava vlasů). V ateliéru strávíte zhruba 3 až 4 hodiny. Vznikne 200 až 300 fotografií v různých scénách a různém oblečení (fotíte obvykle ve svém, v ateliéru je ale i sousta věcí a doplňků na zapůjčení). Ze všech fotografií vybíráme 10 nejlepších pro úpravy a vyretušování. Všechny fotografie (upravené i neupravené) dostáváte elektronicky. Upravené fotky dostanete ve dvojí velikosti – v plném rozlišení určené pro tisk v podstatě libovolného formátu a zmenšené pro snadné umístění na web, nebo poslání emailem.
Emoce zachycené do okamžiku Svatební focení Emoce zachycené do okamžiku
Výběr vhodného svatebního fotografa je důležité rozhodnutí, pokud chcete mít váš velký den patřičně zaznamenaný. Focení svateb je složitá fotografická disciplína, na kterou ne každý stačí. Je důležité zůstat neustále v postřehu, aby neuniklo nic důležitého. Zároveň fotograf musí citlivě vnímat celkové rozpoložení obou novomanželů a nenutit je do něčeho, co by jim nebylo příjemné. Správné focení svateb musí být souhra a spolupráce jak fotografa, tak i nevěsty a ženicha. Napište mi vaše představy a určitě vymyslíme focení vašeho velkého dne ušité na míru přímo vám.
Páry, těhulky, rodiny Rodinné focení Páry, těhulky, rodiny
Obvykle fotíme u nás v ateliéru. * Na společné fotky se hodí si sladit oblečení typově a nejlépe i barevně. Nezapomenout na (čisté) podobné boty. * Těhotenské focení je nejlepší dělat v sedmém až osmém měsíci. * Focení s dětmi trvá obvykle kratší dobu. Děti nevydrží tak dlouho spolupracovat. Pro děti je dobré vzít na focení i jejich oblíbené hračky. * U novorozenců je lepší se domlouvat na focení raději u vás doma. Je možný samozřejmě i ateliér.
Kalendáře, reklama, fotky ne web Komerční focení Kalendáře, reklama, fotky ne web
Pro firemní zákazníky nabízím i focení pro komerční účely. Jedná se například o firemní kalendáře, reklamní bannery, focení pro webové stránky, katalogy, a podobně. Obvykle se jedná o focení "s lidmi", to znamená ne focení samostatných produktů. Jsem schopný domluvit i spolupráci s profesionálními modelkami a uspořádat pro vás casting pro výběr nejvhodnějších modelek. Napište si prosím o individuální kalkulaci.

focením práce nekončífotoretuše

Důležité je vše správně nastavit, nasvítit a nafotit. Neméně důležitá je ale pak úprava a vyretušování vybraných fotek v počítači. Toto provádím velmi pečlivě a detailně, takže někdy je rozdíl ve fotkách před a po úpravě poměrně markantní.

Základní retuš portrétu s úpravou pleti, světelnosti, barev a pozadí.

A někdy se dělá i výraznější úprava, aby vznikla netradiční fotka.

komentáře zákazníkůco o mě lidé říkají

nejoblíbenější focení s nejlepšími výsledkyco umím nejlépe

95%
Samostatné focení v ateliéru
70%
Rodinné focení
90%
Svatební focení
80%
Komerční fotografie

kontakty a sociální sítěkde mě najdete

    Back to Top
    Back to Top
    Close Zoom
    Kontextové menu je zakázáno.